Про компанію

Компанія «Пектораль» заснована в 2003 році . Завдяки цілеспрямованості, професіоналізму і старанням колективу нашими клієнтами стали більше п’яти з половиною тисяч сімей. Двері нашого виробництва купували замовники з Німеччини, Чехії, Італії , Франції, Польщі , Росії.

Наші фахівці вже не один рік працюють в даній сфері , і ми намагаємося щорічно підвищувати їх кваліфікацію. Всі люди, що працюють в нашій компанії – це злагоджений , цілеспрямований колектив , що піклується про споживача !

Наявність вхідних металевих дверей приносить у дім відчуття комфорту і безпеки. Тому,використовуючи свій досвід роботи, ми можемо запропонувати Вам якісні вхідні металеві протизламні та протипожежні двері власного виробництва (сертифіковані, протиударні (Д1) з межею вогнестійкості 0,5год (Е1 30)). Наші двері ,завдяки великому асортименту і надійній конструкції , гідно доповнять будь-який екстер’єр вашої оселі та, насамперед, забезпечать високу стійкість до злому, а також максимальну тепло та звукоізоляцію.

Ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів !