Вхідні двері під індивідуальне замовлення (нестандартні розміри)

Модель №1

4

Модель №2

0

Модель №3

5.

Модель №4

5

Модель №5

01

Модель №6

08

Модель №7

09

Модель №7

05

Модель №9

IMG_511Ч

Модель №6

010

Модель №7

IMG_6325

Модель №7

05

Модель №8

7_

Модель №9

Модель №10

Модель №11

Модель №12

22

Модель №13

5_

Модель №14

23

Модель №15

17_

Двері на фасаді будинку

Модель №1

21

Модель №2

20

Модель №3

DSCN3441

Модель №4

04

Модель №5

e9de12ddd62976aa94a571e4ee9c070a

Модель №6

IMG_7277

Модель №7

IMG_5757

Модель №8

DSCN3169

Модель №9

IMG_6904

Модель №10

22

Модель №11

23

Модель №12

IMG_6264

Як ви думаєте, яка саме деталь справляє перше враження на ваших гостей: дизайн коридору, вітальні чи кухні? Це не зовсім так. Перше, що вони бачать, це вхідні двері. Саме дизайн та надійність дверей дозволяють скласти першу думку про власника будинку, тому до їхнього вибору необхідно підійти з особливою увагою.

Основними вимогами до вхідних дверей є хороша звуко- та теплоізоляція. У свою чергу, в офісних та промислових приміщеннях найважливішим критерієм, яким повинні володіти двері, є протипожежні та протизламні характеристики. За потреби, наші спеціалісти допоможуть вам із вибором підходящих дверей для квартири, заміського будинку чи промислового підприємства.

Двері з накладками МДФ з термоплівкою Vinorit

Даний варіант дверей є одним із найнадійніших та найоригінальніших, оскільки плівка Vinorit відрізняється антивандальним характеристиками. Вона виготовляється особливою міцністю та клеїться із використанням спеціального клею, який володіє специфічними властивостями. Антивандальна термоплівка є значно щільнішою, ніж стандартна, а також володіє чітко вираженою текстурою дерева різних порід. Саме через свою стійкість термоплівкою рекомендується обробляти зовнішні або офісні металеві двері, тобто двері з підвищеним експлуатаційним навантаженням.

Плівка Vinorit імітує зовнішній вигляд деревини та має велике розмаїття кольорів та відтінків. Подібне покриття не піддається дії ультрафіолетових променів, через що не вигоряє на сонці, а також є стійким до механічних пошкоджень та перепадів температури.

Встановлення дверних накладок МДФ дозволить оновити та покращити зовнішній вигляд металевих дверей та створити сучасний оригінальний дизайн. Розглянемо основні переваги МДФ накладок з плівкою термоплівкою Vinorit, серед яких:

  • висока якість матеріалу, за рахунок того, що він проходить кілька рівнів контролю якості;
  • широкий спектр гами кольорів МДФ-панелей та їхнього художнього оформлення, а також різні варіанти фрезерування;
  • порівняно невисока ціна;
  • підвищений рівень тепло- та шумоізоляції.

Купити двері з накладками МДФ з термоплівкою Vinorit

Сучасні технології дозволяють швидко та без зайвих труднощів здійснювати покупки в інтернеті. Відтепер ви можете замовити вхідні металеві двері, просто скориставшись нашим онлайн-каталогом. Якщо у вас виникли питання з приводу покупки та доставки продукції, зв’яжіться з нами за телефоном, розміщеним на сайті.

Ми пропонуємо доступні ціни та гарантуємо високу якість представленої продукції.