Міжкімнатні двері

Двері БІЛІ фарбовані / БІЛІ шпоновані

Двері ЕКОШПОН

Двері ФАРБОВАНІ

Двері ШПОНОВАНІ

Loft перегородки в металі та дереві

Двері «Папа Карло»

Двері «Термінус»

Двері «Лвівські двері» - серія Еліт

Плануєте зробити вдома ремонт і хочете якось урізноманітнити свій інтер’єр та зробити житло більш комфортним? Хорошою ідеєю стане встановлення міжкімнатних дверей. На нашому сайті ви знайдете двері, що відрізняються оригінальним дизайном та високою якістю матеріалу. Перш ніж придбати міжкімнатні двері, необхідно звернути увагу на декілька важливих чинників, про які ми і поговоримо в дані статті.

Двері міжкімнатні: види

Сучасні виробники виділяють два таких основних види міжкімнатних дверей:

  • глухі двері (не включають у себе жодних вставок);
  • двері із вставками зі скла (скло фіксується за допомогою рамки і може мати різноманітний дизайн).

Міжкімнатні двері можуть відрізнятись не тільки зовнішнім виглядом, але й типом відкривання. Найбільш поширеним варіантом стали розпашні двері, які можуть включати одну або дві створки. Іноді зустрічаються моделі дверей, у яких одна створка є більшою за іншу (такі двері називають напівстворчатими).

Популярним нині варіантом є також розсувні двері, які також можуть складатися з однієї або двох створок. Їхнє кріплення, як правило, виконується на верхній або нижній направляючій. З естетичної точки зору, значно краще виглядають двері, що кріпляться саме до верхньої направляючої. Тим не менш, якщо у вашому будинку постійний протяг, то двері з подібним кріпленням можуть неприємно вібрувати.

Як обрати міжкімнатні двері?

Для того щоб здійснити вигідну покупку, яка відповідатиме усім вашим вимогам, необхідно дуже ретельно підійти до вибору виробника дверей.

Міжкімнатні двері високої якості повинні мати набір характеристик, серед яких особливу увагу необхідно приділити таким:

  • якісний похідний матеріал;
  • екологічність та безпека;
  • чітка геометрія та ідеально рівна поверхня дверей;
  • однорідний колір;
  • якісне скло та фурнітура.

Якщо обрані вами двері включають у себе всі вищезазначені якості, то можна зробити висновок про їхню високу якість.

Міжкімнатні двері поступово стають невід’ємним атрибутом сучасних квартир і будинків. Вони виконують не лише естетичну, але й практичну функцію. З їх допомогою ви можете з легкістю розділити внутрішній простір приміщення та забезпечити хорошу шумоізоляцію.

Купити двері міжкімнатні

Міжкімнатні двері представлені в такому широкому асортименті, що кожен клієнт зможе знайти підходящий варіант саме для свого інтер’єру. Звертаючись до нас, ви отримуєте достойний сервіс і надійну та якісну продукцію за найкращими цінами.

Якщо у вас виникли питання щодо покупки або доставки міжкімнатних дверей, зв’яжіться з нами за допомогою телефону, вказаного у Контактах.