Вхідні двері

Вхідні металеві двері з дерев’яними накладками

Вхідні металеві двері з молдингами

Вхідні металеві двері в квартиру

Вхідні двері під індивідуальне замовлення (нестандартні розміри)

Вхідні двері -SteelGuard-в квартиру та на вулицю завжди в наявності

Вхідні металеві двері з полімерними накладками для використання на вулиці

До сучасних вхідних дверей висувається багато вимог, основною з яких є підвищений рівень міцності та безпеки. Однак при цьому важливим є також їхній зовнішній вигляд. Оригінальний дизайн у поєднанні з надійністю – це найкращий варіант вхідних дверей для будинку.

Ми допоможемо вам знайти якісні металеві вхідні двері за доступною ціною. На нашому сайті ви зможете зробити вибір із широкого асортименту і підібрати саме той варіант, який найбільше задовольнятиме ваші потреби і відповідатиме вашим уявленням про стильний дизайн.

Двері вхідні металеві

Вхідні двері – це один із найважливіших елементів будинку чи квартири, що найчастіше піддається впливу зовнішніх чинників, до яких можуть належати як несприятливі погодні умови й перепади температурних режимів, так і будь-які можливі пошкодження. Через подібні явища вхідні двері з часом зношуються, а термін їхньої можливої експлуатації помітно зношується. Оскільки описане явище може потребувати великих грошових витрат, вибір якісних дверей є дуже відповідальним завданням.

Зверніть увагу, що металеві двері активно використовуються не тільки у жилих (котеджі, дачі, заміські будинки, квартири), але й у нежилих приміщеннях (офіси, державні установи та ін.).

Вхідні двері для будинку: як обрати?

Обираючи вхідні двері, необхідно визначитись, із якої саме категорії ви будете вибирати:

  • вхідні двері для приватного будинку (особливість дверей для таких приміщень полягає в том, що, скоріш за все, вони будуть мати пряму взаємодію з навколишнім середовищем);
  • вхідні двері для квартири (кількість негативних факторів, які будуть впливати на таки двері, наближається до мінімуму).

Зверніть також увагу, що двері для будинку обов’язково повинні володіти такими важливими показниками:

  • підвищена тепло- та звукоізоляція;
  • стійкість матеріалів, із яких виготовляються двері, до негативного впливу погодних умов.

Для того щоб забезпечити додаткову шумо- та звукоізоляцію у вашому будинку чи квартирі, можна встановити подвійні вхідні двері (зовнішні та внутрішні). Кожна з цих дверей може бути виконана в різному стилі, однак найбільше уваги приділяється дизайну зовнішніх дверей.

Покращити теплоізоляцію приміщення можна також за допомогою створення так званого внутрішнього тамбура, який буде слугувати в такому випадку своєрідним буфером.

Купити двері вхідні металеві

Наш сайт пропонує вам ознайомитись із каталогом вхідних дверей на будь-який смак. Ми пропонуємо якісні варіанти дверей, що поєднують у собі високу якість та доступні ціни. Наші двері даруватимуть вам відчуття комфорту та безпеки протягом тривалого часу. За додатковими питаннями ви можете звернутись до наших фахівців за вказаним номером телефону.