Відгуки

Краще співвідношення ціни та якості у Львові! У лютому 2015 встановили двері в будинок. Довго шукали фірму, де б нам запропонували двері за співвідношенням ціна-якість. За рекомендацією знайомих звернулися в компанію «Пектораль» і не пошкодували про свій вибір. Дуже порадувала робота, особливо якість і підхід до роботи. Також хочу відзначити гарантію на двері у 2 роки.

Фітьо Маркіян - м Львів

Вдячні за професійний підхід до вирішення нашої проблеми. 6 місяців тому замовили в «Пекторалі» двері для нової квартири. За рекомендацією фахівців у процесі виготовлення у двері були встановлені датчики сигналізації, що надалі спростило нам монтаж охоронної системи. Сподобалася якість виготовлення дверей та підхід до роботи. Незважаючи на протермінування в 3 дні, дверима задоволені.

Печенюк Анатолій - м. Львів

Сподобалося, що фахівці фірми порекомендували хороше рішення нашої проблеми. Близько 1.5 роки тому в «Пектораль» замовили двері для нашого заміського будинку. Все за вищим класом! Сподобалося, те, що можна вибрати абсолютно всі складові двері, що дозволило мені заощадити і зосередити кошти на те, що особливо важливо. У нашому випадку це було зашивання відкосу терморегульованим коробом.

Ковалюк Стефанія - Тернопільська обл.