Вхідні двері -SteelGuard-в квартиру та на вулицю завжди в наявності

Ціна:27000

Ціна: 15120

Ціна: 12250

Ціна: 12700

Ціна: 9750

Ціна: 8800

Ціна 12500 – 10%=11250

Розмір:2040*860, 2040*960 мм.Толщина коробки: 116 мм. Холоднокатаная сталь 1,5мм, утеплена миниральной ватой. Порог: накладка из нержавеющей стали.Толщина полотна 73мм. Стальной лист 1.5 мм. Ребра жесткости: 4 шт. Противосъемные ригели с петлевой стороны: 2 шт

Vinorit – це різновид спеціального полімерного покриття, яке використовується для обробки металевих дверей. Така плівка є надзвичайно міцним матеріалом, за допомогою якого імітуються дорогі породи деревини. Плівка Vinorit має хороші експлуатаційні характеристики та естетичний зовнішній вигляд, вона не чутлива до вологи та вогню, а також не чутлива до механічних впливів.

Металеві двері з художнім фрезеруванням

Плівка Vinorit наноситься на підготовлену та вифрезеровану плиту. Двері із такою обробкою не мають негативної реакції на дії погодних умов та перепади температури. Описану плівку іноді також називають антивандальною.

Під час виготовлення дверей їхнє полотно зачищається, шпаклюється та покривається плівкою за спеціальною технологією в умовах високих температур. Для того щоб додатково досягти так званого «ефекту старіння», може використовуватися патинування, яке підкреслюватиме красу візерунка і надаватиме вишуканості зовнішньому вигляду дверей. Нанесення патини відбувається вручну, що дозволяє навмисно порушити «ідеальність» та виконати нерівне накладання кольору.

Основні причини покупки дверей із художнім фрезеруванням (плівка Vinorit)

Плівка Vinorit відрізняється екологічністю, практичністю та естетичним дизайном. Виходячи з даних характеристик, накладки з такою плівкою можна використовувати як для внутрішніх, так і для зовнішніх вхідних дверей.

Накладки для дверей із художнім фрезеруванням, що ламінуються плівкою Vinorit, володіють стійкістю до ультрафіолетових променів та забруднень. Вони невибагливі у догляді та своїм зовнішнім виглядом майже не відрізняються від оригінального кам’яного чи дерев’яного покриття. Таким чином, зовні часто здається, що такі двері виконані з натурального матеріалу.

Двері із фрезерованим МДФ стануть ідеальним варіантом як для заміського будинку, так і для міської квартири. Подібна модель підкреслить хороший смак власника будинку і щоразу справлятиме захоплююче враження на ваших гостей. Ви завжди маєте можливість підібрати візерунок фрезерування та колір у відповідності до вашого смаку та інтер’єру.

Купити двері з художнім фрезеруванням (плівка Vinorit)

Ми пропонуємо доступні ціни на представлену продукцію, у чому ви можете переконатись, звернувшись до нас. Якщо перед покупкою у вас виникнуть певні запитання, отримати на них відповідь ви зможете у наших фахівців, подзвонивши по телефону, вказаному в розділі «Контакти». Ми також допоможемо вам обрати підходящі двері для вашого будинку і дамо кілька цінних порад.