Вхідні металеві двері з простим фрезеруванням

ОДНОСТУЛКОВІ

Модель №1

vhidni-metal-nakladky-viorit (2)

Модель №2

vhidni-metal-nakladky-viorit (8)

Модель №3

vhidni-metal-nakladky-viorit (9)

Модель №4

DSCN1874v

Модель №5

DSCN1872v

Модель №6

DSCN2996---копия

Модель №7

DSC05736v

Модель №8

dveri1_1

ДВОХСТУЛКОВІ

Модель №9

vhidni-metal-nakladky-viorit (3)

Модель №10

vhidni-metal-nakladky-viorit (1)

Модель №11

vhidni-metal-nakladky-viorit (4)

Модель №12

vhidni-metal-nakladky-viorit (6)

Модель №13

vhidni-metal-nakladky-viorit (5)

Модель №14

vhidni-metal-nakladky-viorit (7)

Модель №15

vhidni-metal-nakladky-viorit (6)

Модель №16

12v

Модель №17

Мо¦-фото-267v

Модель №18

njbhhv

Сучасні виробники пропонують безліч варіантів дизайну та обробки вхідних дверей. В даній статті ми поговоримо про те, як вона впливає не тільки на естетичний бік виробу, але й на його надійність та міцність.

Вхідні металеві двері з об’ємними накладками (плівка VINORIT)

Досить поширеним явищем є декорування дверей об’ємними накладками. Після цього такі двері покриваються плівкою Vinorit, яка не псується від вологи, не вигоряє на сонці та є пожежобезпечною. Подібне покриття повністю пристосоване для зовнішнього використання, оскільки має захист від ультрафіолету (не вицвітає), стійке до атмосферних факторів (вологість, перепади температур) та механічних пошкоджень.

Високоякісна плівка Vinorit наноситься на дверне полотно за допомогою спеціальних станків. Це відбувається під дією високої температури. Подібну обробку дверей називають також антивандальною, оскільки плівку дуже важко пошкодити. Найчастіше такі двері встановлюються в будинках, квартирах та офісах. Якщо ви плануєте встановити зовнішні двері, то над ними рекомендується зробити невеличкий навіс.

Плівка ПВХ Vinorit володіє об’ємною текстурою, що є максимально наближеною до натуральної, а завдяки своїй термопластичності добре набуває форми кутів та інших поверхонь, точно повторюючи контури. Об’ємні накладки, які мають широкий спектр текстур та кольорів, дозволяють зовні імітувати поверхню дерева. На дотик такі накладки також нагадують деревину. Подібні двері виглядають, як справжній витвір мистецтва.

Двері, які ви можете знайти в нашому каталозі, виготовляються спеціалістами із багаторічним досвідом роботи. Ми забезпечуємо своїх клієнтів широким асортиментом продукції, яка має різну цінову категорію та виконується як у класичному, так і в сучасному варіанті.

Купити металеві двері з об’ємними накладками (плівка VINORIT)

Вибір надійного виробника з усього розмаїття сучасних компаній є досить непростим завданням, оскільки широко розрекламовані підприємства дуже часто не виправдовують сподівань своїх клієнтів. Продукція запропонована на нашому сайті не потребує широкої реклами, оскільки позитивні відгуки численних клієнтів є найкращим показником якості наших товарів.

Якщо ви плануєте купити металеві двері, або хочете уточнити інформацію щодо їхніх різновидів і характеристик, зв’яжіться із нашими фахівцями за вказаним номером телефону. Ми надамо всі необхідні відомості та рекомендації, а також допоможемо вам із вибором та покупкою металевих дверей для вашого дому.