Вхідні металеві двері з простим фрезеруванням (плівка VINORIT)

ОДНОСТУЛКОВІ ДВЕРІ

Модель №1

vhidni-metal-nakladky-viorit (9)

Модель №2

vhidni-metal-nakladky-viorit (8)

Модель №3

vhidni-metal-nakladky-viorit (2)

ДВОХСТУЛКОВІ

Модель №4

vhidni-metal-nakladky-viorit (7)

Модель №5

vhidni-metal-nakladky-viorit (6)

Модель №6

vhidni-metal-nakladky-viorit (4)

Модель №7

vhidni-metal-nakladky-viorit (1)

Модель №8

vhidni-metal-nakladky-viorit (5)

Сучасні виробники пропонують широкий асортимент моделей дверей на будь-який смак, через що їхній вибір став досить непростим завданням. Важливими експлуатаційними характеристиками є якість матеріалу, з якого виготовляються двері, надійність, міцність та безпека. Однак не менш важливим критерієм є естетичний зовнішній вигляд дверей. Де ж знайти продукцію, яка буде відповідати усім вищезазначеним характеристикам?

Вхідні металеві двері з простим фрезеруванням

Просте фрезерування може виконуватися на металевих дверях, покритих плівкою Vinorit. Найчастіше зустрічаються такі варіанти:

  • вхідні металеві двері для квартир та офісів;
  • вхідні двері для заміських будинків та котеджів, офісних центрів, промислових об’єктів та складів;
  • двері для прохідних, пропускних пунктів та під’їздів, де наявні особливі вимоги до безпеки.

Просте фрезерування металевих дверей, як правило, виконується у вигляді геометричних фігур, таких як ромб, коло, квадрат, трикутник та ін. Не дивлячись на широке розмаїття візерунків, усі варіанти фрезерування мають спільні схожі елементи.

Металеві двері з фрезеруванням стануть не тільки прикрасою вашої квартири чи будинку, але й надійним захистом від шуму та холоду. З такими дверима у вашому домі завжди зберігатиметься безпечна та затишна атмосфера. Варіанти фрезерування та обробки вхідних металевих дверей представлені у нашому каталозі, а композиція кожного візерунка має свої індивідуальні риси.

Де знайти двері з простим фрезеруванням?

У каталозі на нашому сайті представлений широкий вибір дверей. Представляємо вашій увазі основні переваги покупки товарів у нас:

  • оригінальний стильний дизайн;
  • тривалий термін експлуатації;
  • надійність і стійкість плівки Vinorit, якою покриваються двері, до механічних пошкоджень;
  • доступна ціна.

Перед тим, як остаточно визначитись із вибором конкретної моделі дверей для свого будинку, рекомендуємо вам додатково проконсультуватися в спеціалістів.

Купити вхідні металеві двері з простим фрезеруванням

Якщо ви шукаєте двері від перевіреного виробника, то ви потрапили на правильний сайт. Ми пропонуємо придбати продукцію, якість якої підтверджується численними відгуками задоволених клієнтів. Плівка Vinorit вважається антивандальним покриттям для дверей, оскільки її дуже важко зіпсувати чи просто пошкодити.

Ви можете поставити додаткові запитання та дізнатись більш детальну інформацію, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. Ми гарантуємо достойний сервіс та використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.