Вхідні двері з дерев’яними накладками. Гарантія – 3 роки !!!

Серія КЛАСІК

Модель №1

F1

Модель №2

3

Модель №3

7 (2)

Модель №4

5 .

Модель №5

6

Модель №6

8 (4)

Модель №7

2

Модель №8

21

Модель №9

20

Модель №10

4

ДВЕРІ З ДЕРЕВ'ЯНИМИ НАКЛАДКАМИ НА ФАСАДІ БУДИНУКУ

Модель №1

1

Модель №2

2

Модель №3

5

Модель №4

6

Модель №5

15

Модель №6

12

Модель №7

13

Модель №8

14

Модель №9

e0475bf4865f7f8624a6efc63c045df8

Модель №10

4

Модель №11

16

Модель №12

11

Серія МОДЕРН

Модель №1

2 (3)

Модель №2

1

Модель №3

3

Модель №4

3

Модель №5

3.1.

Модель №6

3 (2)

Модель №7

1 (2)

Модель №8

22

Модель №9

vega-500x500

Модель №10

7

Модель №11

m-21

Модель №12

7 (2)

Що таке накладки на металеві двері та для чого вони потрібні? Подібні елементи представляють собою дерев’яні листи і використовуються для покриття металевого дверного полотна. Це допомагає надати зовнішньому вигляду дверей унікальності та оригінальності.

Накладки з натурального дерева для металевих дверей

Дерев’яні накладки на вхідні двері набувають все більшого поширення в наш час. Оскільки найбільш міцним і надійним матеріалом для вхідних дверей вважається метал, то використання таких накладок із дерева дозволяє значно урізноманітнити асортимент. За допомогою таких накладок ви також можете оновити дизайн вже встановлених дверей.

Якщо говорити про технічні характеристики, то накладки, виконані з натуральної деревини, володіють не гіршими властивостями, ніж накладки МДФ. Вони відрізняються стійкістю до морозу, зміни погодних умов та прямого ультрафіолетового випромінювання, мають високий рівень міцності та забезпечують додаткову звукоізоляцію.

Дерев’яні накладки для металевих дверей: переваги покупки

Головними перевагами таких накладок є екологічність, неповторна передача кольорової гами та текстури натурального дерева, індивідуальний стиль та тривалий термін експлуатації.

Двері з накладками із дубу чи ясеня по праву можуть вважатись представниками категорії елітних дверей. Дерев’яний масив представляє з себе ідеальний матеріал для декорування металевих дверей. Перед обробкою дверей дерев’яний масив висушується ретельним чином. Цікаво, що деякі породи дерев потребують для цього кількох років, після чого деревину поміщують до вакууму, щоб запобігти утворенню тріщин. Після цього дерево обробляється спеціальними розчинами, що підвищують стійкість до зносу та довговічність деревини.

Сталеві двері з накладкою з натурального дерева стануть не тільки чудовим захисним механізмом, але й своєрідною ознакою достатку власника будинку.

Купити вхідні металеві двері з дерев’яними накладками

Наш сайт пропонує вам ознайомитись із асортиментом надійних металевих дверей із дерев’яними накладками та обрати найбільш підходящий варіант для свого будинку. У нас ви знайдете оригінальні рішення за найкращими цінами. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном, вказаним у розділі «Контакти».